Poniżej kilka (no, może trochę więcej  niż kilka ;)) fotek z naszego tegorocznego kalendarza adwentowego. Cieszy oko niesamowicie!!! Aż się ciężko wychodzi z pokoju Dzieci – poważnie, jest rewelacyjny. Niesamowicie optymistyczny i taki ciepły.

Kolory niekoniecznie swiąteczne ale o to chodziło. Rok temu nasz kalendarz był biało-czarno-czerwony. Ten jest jego największym z możliwych kolorystycznym przeciwieństwem.

Wieczorkiem – podświetlony lampkami, robi śliczną atmosferę w pokoju. Zerknijcie sami !!! :

 

Tak wygląda nasz kalendarz adwentowy. Jeżeli jesteście ciekawi, jak spakowałam w tym roku prezenty gwiazdkowe, zerknijcie na ten wpis:

Gwiazdkowe prezenty – w tym sporo książkowych 🙂

7 thoughts on “Nasz kalendarz adwentowy

    1. Bardzo mi miło, że się podoba! Poważnie – każde miłe słowo niezwykle doceniam :)! I swoją drogą – już się „martwię” jaki zrobić w tym roku, ponieważ ubiegłoroczny wyszedł tak ładnie, że trudno będzie mu „dorównać” ;). Najchętniej … zrobiłabym taki sam!

  1. Wow, niesamowicie dużo pracy i miłości widać w tym kalendarzu. Ja też szykuję kalendarze adwentowe, z braku dzieci dla mojego męża i siostry, a w tym roku dla mojego chrześniaka. Twoje dzieci mają dużo szczęścia, że mają taką kreatywną mamę.

    1. Ale miłe słowa! Dziękuję! Swoją drogą – jesteś niesamowita, że szykujesz niespodzianki dla Męża i Siostry, i Chrześniaka. Musisz być jeszcze większą miłośniczką kalendarzy adwentowych niż ja ;). Oni też mają szczęście, że mają Ciebie! Pozdrawiam 🙂

  2. Jestem pod ogromnym wrażeniem, coś niesamowitego. Jest cudowny, odbierany oczami dziecka może być wprost magiczny. Przez przypadek odnalazłam Twoją stronę i mam w planie karmnik dla ptaków , to na najbliższą sobotę. Córka będzie wniebowzięta. A w dalszej kolejności kalendarz adwentowy. Pozdrawiam serdecznie Joanna

    1. Asiu, ale miłe słowa!!! Nawet nie wiesz jak fajnie jest przeczytać tak miły komentarz – wtedy aż się chce publikować na blogu kolejne pomysły zabawy :). Dziękuję Ci za te słowa! Dodają mi energii i chęci do dalszego działania! Buziaczki i powodzenia w Twoich pracach z Córeczką!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *