Jak zrobić zimową śnieżną kulę :) i poznać przy okazji najlepszy na rynku Magazyn dla Dziewczynek (i nie tylko! ;))

Categories Boże Narodzenie, DIY

Kochani! Dziś trochę nietypowy wpis. Bo z jednej strony chciałabym Wam pokazać, jakie piękne efekty przyniosło jedno z naszych jesiennych popołudni. A z drugiej chcę Wam przedstawić niesamowity Magazyn dla Dzieci: Kosmos dla Dziewczynek.

Zrobiłyśmy z Inką śnieżną kulę (nawet kilka takich kul:)). Powstała ona w ramach współpracy z ww Magazynem, @kosmosdladziewczynek – najlepszej jak dla mnie inicjatywy na dziecięcym rynku wydawniczym mijającego roku. Więcej o idei, celach i treści Magazynu możecie poczytać tutaj. Podpisuję się pod wszystkim obiema rękami i z całego serca zapraszam Wasze Dzieci i Was do poznania treści Magazynu.

W pierwszym numerze Kosmosu piekłyśmy ciasteczka mocy, a z drugiego możecie się dowiedzieć, jak KROK PO KROKU wykonać samodzielnie tak piękną kulę śnieżną, jaką widzicie poniżej :):

 

Magazyn można kupić tutaj: https://fundacjakosmos.org/kup-magazyn lub w sklepach sieci Empik. Jeżeli jeszcze go nie masz, serdecznie zapraszam Cię do zakupu. Moja Córcia uwielbia Kosmos, nie może doczekać się kolejnych numerów!

Pozdrawiamy Świątecznie!

Ania i Inka

Ps. Zobacz nasze inne rękodzieła 🙂 teatrzyk cieni, domek dla ptaków z kartonu po soku, girlandę do książki Emil ze Smalandii, przebranie na akademię.

 

A jeżeli zaciekawiło Cię, jak jeszcze dekorujemy nasz dom na Święta, zerknij na pozostałe świąteczne wpisy :)!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *