Dekoracje urodzinowe – sklep

Moja największa pasja – poza, czy też obok DIY – to dekoracje urodzinowe i przygotowywanie wyśnionych przyjęć urodzinowych.

Uwielbiam przygotowywanie tematycznych urodzin! Swoją pasją i stylem chcę zarażać inne Mamy. Specjalnie dla Was przygotowałam ozdoby na urodziny. Zarówno te do przystrojenia urodzinowego stołu, jak i całego pomieszczenia w którym odbywa się zabawa.

Jeżeli nie masz czasu lub umiejętności by samodzielnie stworzyć kolorową, tematyczną oprawę przyjęcia Urodzinowego – pozwól sobie w tym pomóc!

W sklepie znajdziesz dekoracje tematyczne – z motywami i rysunkami przygotowanymi specjalnie dla Ciebie. Nie spotkasz takich w żadnym innym miejscu! Wszystkie dekoracje urodzinowe są personalizowane. Oznacza to, że pojawi się na nich imię Twojego Dziecka oraz wszystkie inne informacje, jakie będziesz chciała na nich umieścić.

Zaproszenia na urodziny, menu urodzinowe, toppery na tort, pikery do muffinek, papilotki, girlandy urodzinowe czy pamiątkowe plakaty… To wszystko znajdziesz w minimundo.pl. A jeżeli dodam do tego, że na naszych dekoracjach pojawiają się wszystkie ulubione przez dzieci motywy – takie jak jednorożce, flamingi, kotki pandy, autka, zwierzątka czy piraci, to wiem już, że bez wahania zechcesz przygotować z nami najwspanialsze przyjęcie dla Twojego Dziecka :)! Zobacz, jak może wyglądać Twoje przyjęcie – klik.

Poza dekoracjami oferuję również przygotowanie całego przyjęcia urodzinowego za Ciebie. Wówczas Ty możesz skupić się na tym, co najważniejsze – na swoim Jubilacie/Jubilatce :).

***

Zapraszam Cię do mojego wymarzonego świata najpiękniejszych dekoracji urodzinowych – minimundo.pl

Dekoracje urodzinowe personalizowane