Dekoracje stołów na komunie

Dekoracje stołów na komunie na wyjątkowy, 2021 rok …

To jest wyjątkowy rok. Zresztą już drugi z rzędu… Pierwszy kwartał roku 2021, podobnie jak prawie cały 2020 r., przebiega pod znakiem pandemii i związanych z nią wielu ograniczeń. Uroczystości KOMUNIJNE, które odbywają się wiosną 2021 mają w związku z tym nieco zmieniony przebieg. Część z nich jest przekładana. Te które się odbywają, przebiegają w specjalnych warunkach i z mniejszą ilością osób. Dla Mam, które w związku z obecną sytuacją zdecydowały się na zorganizowanie przyjęcia komunijnego w domu, podpowiadam, jak ładnie i dość prosto przygotować dekoracje na ten wyjątkowy Dzień.

Dekoracje stołów na komunie

Komunia w domu

Przyjęcia komunijne obydwojga z moich Dzieci organizowaliśmy w domu. Obydwa miały ładną oprawę – potrawy, kwiaty, dekoracje. Przygotowywałam również komunie dla zaprzyjaźnionych dzieci – takie jak np tutaj. Podobnych dekoracji nie mogło zabraknąć również w moim sklepie. Właśnie dla Rodziców, którym zależy na ciekawej i ładnej oprawie estetycznej przyjęcia komunijnego, przygotowałam specjalną kolekcję dekoracji.

Dekoracja stołu na komunię – z personalizacją 🙂

Jak możecie zauważyć, dekoracje przez mnie przygotowane są w opcji personalizowanej. Co to oznacza? Ano przede wszystkim to, że pojawia się na nich imię Waszego Dziecka. Oraz dodatkowe teksty, jakie chcecie – np. na zaproszeniach czy menu pojawią się wybrane przez Was teksty / spis potraw. Dodatkowo – nawet sama grafika może być “spersonalizowana”, gdyż to Wy wybieracie, rysunek którego z dzieci jest najbardziej zbliżony do Waszego dziecka – i taki właśnie pojawi się na dekoracjach. Jak dla mnie kolekcja te jest prześliczna, i sama żałuję, że nie miałam takiej te kilka lat temu, gdy przygotowywałam nasze przyjęcia komunijne. Ale nic straconego – teraz dekoracje te mogą cieszyć Was, a i w naszej najbliższej Rodzinie znajdą już niebawem zastosowanie :).

Dekoracje komunijne

Sami zobaczcie moją elegancką i jednocześnie pełną uroku kolekcję komunijną. Znajdziecie w niej najpiękniejsze dekoracje komunijne takie jak Toppery na tort komunijny, pikery do babeczek, girlandy na Komunie, winietki na stół komunijny i wiele, wiele innych. Jestem przekonana, że wystarczy kilka z tych dekoracyjnych kształtów, by odmienić i ubogacić wygląd Waszego komunijnego stołu.

Dekoracje stołów na komunie

A tu już same dekoracje. Jak dla mnie … śliczne :):

tort na komunię dla dziewczynki
menu na komunię
girlanda na komunię
Dekoracje stołów na komunie
Dekoracje stołów na komunie
tort na Komunię

Cała kolekcja dostępna tutaj – minimundo.pl, w zakładce I Komunia Święta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *