Gwiazdkowe prezenty – w tym sporo książkowych :)

Categories książki

Poniżej część naszych tegorocznych gwiazdkowych prezentów. Sporo z nich to oczywiście książki 🙂 – i dobrze, bo poza walorami edukacyjnymi … – zwyczajnie najłatwiej się je pakuje. A sami przyznacie, że w noc poprzedzającą Wigilię jest to cecha prezentów niezwykle istotna ;).

Jak co roku większość prezentów pakuję na 1-2 noce przed Wigilią. Kupione mamy je dużo wcześniej, ale pakowanie jakoś tak zazwyczaj zostawiam na ostatnie chwile. Mimo wszystko – uwielbiam to! Kiedy dom jest cichy, wszyscy śpią, a ja na spokojnie przygotowuję wszystko najlepiej jak potrafię… Ten ceremoniał pakowania jest dla mnie fajniejszy nawet niż samo rozpakowywanie prezentów ;).

Nie myślcie, że wszystkie okazje mamy tak pięknie poopakowywane – o co to to nie (niestety ;)) – nie mam na to aż tak dużo czasu … Ale niekiedy, przy wyjątkowych okazjach, takich jak Święta – wtedy zazwyczaj staram się, żeby już wszystko było naprawdę ładnie przygotowane. Taka już zmora bycia estetką 😉

 

Jak wiecie do pakowania prezentów – i tych mniejszych i tych większych – przywiązuję dużą wagę, o czym pewnie przekonaliście się oglądając nasz kalendarz adwentowy 🙂 :

Nasz kalendarz adwentowy

2 thoughts on “Gwiazdkowe prezenty – w tym sporo książkowych :)

    1. Pani Agnieszko – te mniejsze czerwone z ubraniem Mikołaja – kupione w tigerze 2016 r., te ze zwierzątkami – znalezione w necie (niestety nie pamiętam na jakiej stronie)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *