Prezent dla Taty diy – tacka / niespodzianka

Categories Imprezy rodzinne i okolicznościowe

Dziś pokazuję nasz pomysł na prezent dla taty diy. Nasz pomysł na świętowanie Dnia Taty był prosty i przyjemny, i przed wszystkim możliwy do przygotowania przez dziecko, z niewielką pomocą mamy (a w przypadku starszych dzieci zupełnie bez tej pomocy). Dzień Ojca zaczęty miłym śniadaniem – niespodzianką, ładnie podanym – to jest to! Może Ktoś z Was w tym roku będzie chciał podobnie rozpocząć ten wyjątkowy w większości rodzin dzień 🙂

Prezent dla Taty diy – śniadanie niespodzianka od dzieci

Nasze śniadanie niespodzianka zostało podane w ładnej skrzynce z przegródkami, która to skrzynka aż kusiła, żeby do każdej z jej przegródek włożyć coś smacznego. U nas były to: kanapka i kawa, oraz szarlotka z lemoniadą. Z taką małą niespodzianką nie musisz czekać do Dnia Taty. Możesz ją zrobić z innej okazji (imieniny, urodziny) a nawet – zupełnie bez okazji!

prezent dla taty diy

Zestawów było dwa, gdyż Dzień Taty spędziliśmy wraz z rodziną siostry i jej mężem.

Dzień taty
śniadanie do łóżka
kiedy jest dzień ojca
jak zrobić prezent dla taty

Dzień Ojca z ulubioną książką 🙂

Jak widzicie, nie na wszystkie okazje trzeba coś kupować. Czasem wystarczą drobne gesty, by uczcić jakiś wyjątkowy dzień. My dodaliśmy do śniadanka także wymarzoną książkę do poczytania. Jednak jestem pewna, że i bez niej prezent byłby równie atrakcyjny.

Ach, no i trzeba jeszcze dać temu biednemu Tacie czas na poczytanie tej książki, jak się już ją dało 🙂

życzenia na dzień ojca
prezent na dzień ojca
prezent dla taty
prezent na dzień taty

A pomysły na inne nasze prezenty – ich podawanie i pakowanie, znajdziecie tutaj – klik

A może chcecie przygotować na Dzień Taty fajne śniadanie w ogrodzie / na balkonie? Jeżeli tak, pankejkowo – truskawkową inspirację znajdziecie tutaj – klik

prezent dla taty diy

Po przepis na pancakes kliknij tutaj – klik.

Tu zaś możecie zobaczyć jak te same drewniane tacki sprawdziły się w czasie walentynkowego przyjęcia dla dzieci. Włożyłam do nich przekąski na czas domowego wieczornego kina:

Więcej o naszym walentynkowym przyjęciu przeczytasz tutaj: klik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *