Wakacyjna lista wyzwań – to będzie fajne lato!

Categories codzienność

Zgodnie z obietnicą z poprzedniego wpisu zostawiam Wam mega soczystą i pełną energii listę do pobrania. Wakacyjna lista wyzwań dla dzieciaków – tym razem dla tych, które mieszkają w domach z ogrodem lub mają możliwość wyjechania latem do rodziny na wieś. Ta lista ma w sobie nieco inne zadania / wyzwania do podjęcia niż ta bardziej “miejska”, którą mogliście pobrać sobie tutaj (klik)

Wakacyjna lista wyzwań

Wakacyjna lista wyzwań – plakat do darmowego pobrania

Na karcie pojawiają się zadania / wyzwania nieco bardziej przyrodnicze oraz takie związane z wyjazdami i wycieczkami. Część z nich jest bardzo łatwa do wykonania. Część wymaga zaangażowania rodzica / rodziców. Ale nie przejmujcie się, jeżeli nie wszystkie wakacyjne chellenge z tej listy uda Wam się zrealizować w te wakacje. W końcu – za rok nadejdą kolejne, które z pewnością staną się okazją do kolejnych przygód i zabaw. Może akurat tych z listy :).

Zabawa

Wydrukuj poniższy plakat, powieś na ścianie w widocznym miejscu. A jeżeli uda Ci się zrobić w czasie tych wakacji którąś z aktywności z listy – zaznacz to w kółku / kolorowym kamyku znajdującym się po lewej stronie opisanego “zadania”.

wakacyjna lista wyzwań
summer bucket challenge
lista zadań wakacyjnych dla dziecka

Do pobrania

Tutaj zostawiam Wam dokument do pobrania – wystarczy kliknąć poniżej i pobrać plakat na swój komputer – klik

A tu możecie zobaczyć pustą listę. Dzieci same mogą wpisać swoje wakacyjne chellenge / planowane przygody. Myślę, że samodzielne stworzenie swojej listy może być równie fajną zabawą!

plakat do pobrania do pokoju dziecka

Aby pobrać pustą listę, do samodzielnego uzupełnienia zadaniami, kliknij tutaj: klik.

Jeżeli chcecie, możecie sami stworzyć podobną kartę. Ja użyłam darmowej wersji Canvy. A! Plik jest przeznaczony do użytku prywatnego, niekomercyjnego.

Bawcie się dobrze w te wakacje!

To będzie fajne lato!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *