Plakat alfabet do pobrania za darmo :)

Categories ozdabiamy nasz pokój

Plakat alfabet do pobrania za darmo

Drogie Mamy! Dziś mam dla Was i Waszych dzieci małą niespodziankę. Plakat alfabet czyli grafika z alfabetem do pobrania za darmo – w dwóch wersjach kolorystycznych!

Plakat alfabet dla dzieci

Może tak jak i ja macie podobną sytuację, że chcecie “jakoś ozdobić” pokój Waszego Dziecka – czy to przedszkolaka, czy dziecka szkolnego. Ja np. mam w pokoju Dzieciaków WIELKĄ PUSTĄ ŚCIANĘ – wspaniałą ścianę 😉 –  całą w BIAŁYCH DECHACH, robioną kilkanaście lat temu (tak, tak, Ikea zgapiła ten pomysł surowych desek na ścianie ode mnie ;)). Oczyściliśmy ją ostatnio, i teraz czeka na zawieszenie na niej wszystkich gromadzonych w minionych miesiącach cudowności, w tym właśnie ww. plakatów. Jeszcze kilka dni, i zaprezentuję na blogu efekt (Mąż od miesiąca szuka młotka i gwoździ … – dajmy mu jeszcze chwilę …). Będzie to głównie ściana książkowo – plakatowa. Trochę mi żal tej wielkiej białej czystej przestrzeni, ale co tam – czas na zmiany! Zresztą … Mamy tyle książek, że nie mieszczą się nam już w innych miejscach – stąd pomysł, by przenieść je na ścianę właśnie.

Plakat do druku

Na “rynku” jest sporo plakatów do pobrania – czy to za darmo, czy płatnych. Nie mogłam jednak znaleźć takich bardziej dorosłych, i właśnie stylizowanych tak, jakby były pisane na starej szkolnej tablicy.

Poniżej zostawiam dla Was plakat alfabet na zielonym tle, imitującym tablicę, oraz podobny, tyle że na tablicy czarnej :). Obydwa możecie pobrać gratis, klikając na podświetlony link, poniżej plakatów.

Plakaty do pokoju dziecka do pobrania:

 

 

plakat alfabet

plakat ALFABET do druku – na zielonym tle; do pobrania tutaj 🙂

plakat alfabet dla dzieci

Plakat ALFABET do druku, na czarnym tle – do pobrania tutaj 🙂

Zrobione w dwóch wersjach kolorystycznych. Obydwie ładne … sama nie wiem, która ostatecznie zawiśnie na naszej ścianie … Która wersja bardziej Wam się podoba?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *