Naszyjniki przyjaźni z masy porcelanowej oraz … 3 numer Magazynu Kosmos dla Dziewczynek

Categories DIY, prezenty

Na rynku pojawił się właśnie TRZECI numer Kosmosu – Magazynu dla Dziewczynek.

W nim  same wspaniałości!!! Wiele, W-I-E-L-E ciekawych tekstów (o naszych faworytach, ulubionych stałych rubrykach i najciekawszych artykułach zrobimy niebawem osobny wpis ze zdjęciami :)), w tym również nasz mały wkład: tutorial jak zrobić NASZYJNIKI PRZYJAŹNI z masy porcelanowej. Nasze naszyjniki wyszły tak jak na zdjęciu poniżej:

W trzecim numerze Kosmosu (dostępnym w sieciach Empik lub na stronie Fundacji Kosmos) możecie się dowiedzieć, jak krok po kroku wykonać podobne naszyjniki :).

My tutaj zdradzamy tylko fragmencik – 2 zdjęcia z naszej zabawy z masą porcelanową oraz efekt, jaki ona przyniosła.

Elementy – puzzelki Dziecko może rozdać swoim przyjaciółkom lub komuś z rodziny – a nosić je można jako naszyjniki lub bransoletki:

Spodobało Ci się? My ze swojej strony polecamy takie domowe kreatywne zabawy. Zawsze wychodzi z nich coś ładnego, coś ciekawego lub oryginalnego, a satysfakcja ze stworzenia czegoś samodzielnie jest dużo większa, niż z kupienia podobnej rzeczy w sklepie!

I oczywiście polecamy Ci “Kosmos. Magazyn dla Dziewczynek”! Więcej o idei tego magazynu przeczytasz na stronie Fundacji. To jedyna tego typu inicjatywa w Polsce – magazyn dla Dziewczynek, które naprawdę mają MOC :)!!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *