Jak zapakować prezent w papier

Categories Boże Narodzenie

Jak zapakować prezent pod choinkę – wersja dla DZIECI 🙂

Poprzednio (we wpisie: tutaj) pokazałam Wam, jak w tym roku spakowałam prezenty gwiazdkowe dla dorosłych. Dziś – podobny wpis, tyle że dotyczący prezentów dla dzieciaków. Jak zobaczycie na zdjęciach poniżej – w tym roku rozkminiamy, jak zapakować prezent w papier! To on jest naszym głównym, żeby nie powiedzieć jedynym – materiałem do pakowania!

***

 W tym roku inaczej spakowałam prezenty dla dorosłych, a inaczej dla dzieci.  Specjalnie rozdzieliłam te 2 “style pakowania”. Dzięki temu dziecięce prezenty od razu fajnie rzucały się w oczy pod choinką. A opakowania wyszły naprawdę super – mam problem z decyzją, które – te czy ubiegłoroczne – podobają mi się bardziej. Ogólnie już wiem, że prawdopodobnie już zawsze będę pakować choć część prezentów w taki właśnie kolorowy sposób. To coś, co jest ze mną od lat, i najwyraźniej nie jestem w stanie z tego otaczającego mnie zewsząd koloru zrezygnować 😉

Poniżej zostawiam Was z tegorocznym pomysłem jak zapakować prezent w papier i dzięki temu ciekawie wyróżnić dziecięce prezenty spośród pozostałych świątecznych prezentów.

Mam nadzieję, że Was ten sposób zainspiruję :). Zwłaszcza, że aby uzyskać taki efekt, wystarczy zaopatrzyć się w szary papier pakowy, gładki papier w kilku kolorach, nożyczki, klej i ewentualnie trochę wstążki do ozdoby. Tylko tyle!!! A efekt – no sami zobaczcie 🙂 :

Jak zapakować prezent w papier

Pomysł na spakowanie prezentu świątecznego dla dziecka / dzieci 🙂

Jak widzicie na zdjęciach, przestrzeń pod naszą tegoroczną choinką zapełniły bałwanki, pingwiny, renifery i elfy ;). Wszystkie papierowe – uściślając powstałe z połączenia szarego papieru pakowego z kawałkami papierów kolorowych. Z całą pewnością to jeden z prostszych sposobów na spakowanie prezentu. Dodatkowo – w taki sposób możecie spakować dowolny podarunek i wymyślić dowolny motyw dekoracyjny, “personalizując” opakowanie do odbiorcy prezentu. Zastanawiasz się czy takie udekorowanie prezentu jest trudne? – oczywiście że nie! Zerknij poniżej – to naprawdę są proste kształty i wycięcie takich lub podobnych z pewnością nie sprawi Ci większej trudności!

Pomysł na spakowanie prezentu

Jak zapakować prezent

Wydaje się, że w Boże Narodzenie dominują kolory czerwony i zielony? Nic bardziej mylnego – możesz zaprosić do domu – i pod choinkę – wszystkie kolory tęczy. I sprawić, by ten czas był jeszcze bardziej pogodny! Zobacz, jak ładnie może to wyglądać:

Jak ładnie zapakować prezent

jak zapakowac prezent

jak zapakowac prezent w szary papier - renifer

jak zapakować prezent dla dziecka

Jak śmiesznie zapakować prezent

jak zapakować prezent pod choinkę - Mikołaj

jak ciekawie zapakować prezent

jak oryginalnie zapakować prezent

pomysł na zapakowanie prezentu

pakowanie prezentów świątecznych

pakowanie prezentów pomysły

Sama nie wiem, czy ładniejsze te z tego roku:

jak pakować prezenty w papier

czy z poprzedniego (więcej zdjęć TUTAJ):

pakowanie prezentów w papier

Podsumowując – zachęcam do sięgnięcia po papier i nożyczki, i do wyczarowania swoich własnych “podchoinkowych” cudeniek!

Pozostałe wpisy świąteczne zobaczysz tutaj (KLIK) a inne pomysły na oryginalne opakowanie prezentu tutaj (KLIK)

A tu zobaczycie naszą coroczną choinkę, w wersji takiej jak najbardziej lubimy – na kolorowo 🙂 – klik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *