Kalendarz adwentowy dla mężczyzn

Categories Boże Narodzenie, Kalendarz adwentowy

Dziś mam dla Was coś podwójnie nietypowego. Nietypowego dla mnie. Po pierwsze możecie zobaczyć na moim blogu coś, co z zasady nie jest przeznaczone dla dzieci. I to jest to pierwsze novum ;), bo jak wiecie publikuję tu (przynajmniej obecnie) głównie treści dla dzieci lub dla mam = z myślą o ich dzieciach w ich wspólnych aktywnościach. Po drugie – podzielę się z Wami super pomysłem i wykonaniem, które … – nie są moje! Bo kalendarz adwentowy dla mężczyzn (mężczyzny ;)) jaki widzicie na zdjęciach poniżej, zrobiła moja koleżanka z pracy. Dla swojego męża. A wykonała go tak ładnie, że żal się nim nie podzielić z Wami. Zresztą – sami zobaczcie!

kalendarz adwentowy dla mężczyzn

Ten cudny KA składa się z 24 papierowych domków. Wszystkie są czarne, proste, mają baaardzo oszczędnie wprowadzone dekoracje 😉 ( w zasadzie każdy z nich ma tylko małą naklejkę z numerem dnia w Adwencie). Dzięki temu kalendarz jest niesamowicie elegancki, taki właśnie męski :)!!! Mnie zauroczył od pierwszego spojrzenia, mam nadzieję, że i Wam przypadnie do gustu!

Kalendarz adwentowy dla mężczyzn

Na ogół takie adwentowe atrakcje szykują mamy dla swoich dzieci. Ale, ale. Zdziwilibyście się. W moim pokoju w pracy, na pięć osób, adwentowe szaleństwo rozkłada się dość równo – ja szykuję kalendarze dla dzieci, kolega dla swojej żony a koleżanka (autorka tego cudownego pomysłu poniżej) dla męża. Dwie osoby nie szykują nic – choć myślę, że jedna z nich na pewno niebawem zacznie. Proporcje 3 do 5 (a docelowo nawet 4 do 5) – no sami przyznajcie, że widać po nich z jakim rozmachem w tradycje polskie wkroczył ten zachodni zwyczaj ;)!

Zostawiam Was z inspiracją na bardzo, bardzo ładny kalendarz dla mężczyzny = męża, narzeczonego, chłopaka, przyjaciela … Jak zwał tak zwał, ale z całą pewnością jeżeli decydujemy się na zrobienie dla kogoś takiego kalendarza, musi ten Ktoś dla nas bardzo dużo znaczyć !!! I tego się trzymajmy + chwytamy papier i nożyczki w ręce. W końcu sam się nie zrobi ;)!!!

kalendarz adwentowy dla mężczyzn
kalendarz adwentowy domki
kalendarz adwentowy diy
kalendarz adwentowy dla chłopaka
kalendarz adwentowy dla jak zrobić
kalendarz adwentowy dla faceta
jak zrobić kalendarz adwentowy
kalendarz adwentoey DYI
Kalendarz adwentowy dla mężczyzn
kalendarz adwentowy dla mężczyzn 2020
kalendarz adwentowy dla faceta

Tu w wersji podświetlonej:

kalendarz adwentowy dla mężczyzn
jak samemu zrobić kalendarz adwentowy
kalendarz adwentowy dla faceta
szablony domków z papieru
Kalendarz adwentowy dla chłopaka 2020
kalendarz adwentowy dla faceta
kalendarz adwentowy dla faceta
kalendarz adwentowy dla chłopaka
Kalendarz adwentowy dla mężczyzny

Kończąc zostawiam Cię z linkami do naszych pozostałych kalendarzy adwentowych – tych dla dzieci 🙂

  • uniwersalna lista zadań do kalendarza – tutaj
  • trudniejsze zadania – zobacz tu
  • biało – czarny kalendarz adwentowy – w tym wpisie
  • nasz najładniejszy kalendarz – tutaj
  • kalendarz – choinka na ścianie – o tu
  • kalendarz w kształcie domku – na tej stronie
  • papierowy kalendarz – klik

2 thoughts on “Kalendarz adwentowy dla mężczyzn

  1. To, że szturmem ruszyliśmy robić Kalendarze Adwentowe, to tylko dowód na to, jak bardzo nas inspirujesz i motywujesz do działania :))) Jak widzieliśmy, ile radości sprawia co roku wymyślanie KA, to Ci zwyczajnie pozazdrościliśmy i zaczęliśmy robić swoje, tylko że dla dorosłych – i teraz już nie wyobrażamy sobie ich nie robić! 😉 Ale Twoich pomysłów nigdy nie przebijemy!

    1. Haha, Regina Phalange ;), wspaniały Nick :). A Twój Kalendarz to prawdziwe cudeńko!!! Najbardziej elegancki na blogu ;). Już nie mogę się doczekać Waszych kalendarzy dla Tosi :). To dopiero będzie sztos!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *