Urodziny w stylu piłkarskim. Słodki stół urodzinowy dla małego fana futbolu :)

Categories Przyjęcia urodzinowe, twórzczo w ogrodzie

Urodziny w stylu piłkarskim

Macie w swoim domu małych fanów piłki nożnej? Chcielibyście zrobić im niespodziankę? Ciekawym pomysłem może okazać się przygotowanie dla fana futbolu piłkarskiego przyjęcia urodzinowego. Czy to w domu, czy w ogrodzie – urodziny piłkarskie będą niezapomnianym prezentem 🙂

Ostatnio przygotowywałam słodki stół dla Chrześniaka i jego kolegi Krzysia. No sami przyznajcie – czy nie wyszło f-a-j-n-i-e ???

Dziś wpis nie książkowy, choć łączy się nieco z tym tematem 😉 – no bo czyż książka o piłce nożnej lub o ulubionym piłkarzu nie będzie IDEALNYM wprost prezentem na takie właśnie piłkarskie URODZINKI :)?

Macie jakieś sprawdzone tytuły? Tak dla siedmio – ośmiolatka?

A teraz zostawiam Was z ucztą. Wiem, wiem, słodkości nie są zdrowe, ale raz na rok chyba można zrobić wyjątek 😉

urodziny-pilkarskie-1

Urodziny piłkarskie – atrakcje

Atrakcje na piłkarskie urodziny były u nas 3 (3 główne:)):

 • mecz rozegrany z udziałem zaproszonych gości (dzieci oraz dorosłych)
 • pozostałe atrakcje sportowo – ruchowe (wyścigi na dmuchańcach, jazda na rowerze skręcającym w inną stronę, wyścigi w workach)
 • słodki stół w stylu piłkarskim, którego zdjęcia widzicie w tym wpisie

Dodatkową atrakcją byłaby duża piłkarska piniata, wypełniona konfetti, słodyczami, a nawet małymi prezentami. Może ktoś z Was zrobił już taką?

urodziny-pilkarskie-7

Dekoracje urodzinowe piłka nożna:

Nie jestem pewna czy spostrzegliście, ale w samym środku naszego piłkarskiego bufetu stała bramka piłkarska :); w niej, jako w centralnym miejscu, oczywiście pojawił się tort w kształcie piłki nożnej. Przez środek stołu biegł “obrus” ze sztucznej trawy. Motyw trawy pojawił się również na brzegu stołu, dyspenserze do napojów oraz paterze ze słodyczami. Jak do tego dodamy girlandy z piłek , podobne pikery oraz piłkarskie balony = otrzymamy rewelacyjny słodki stół dla małego fana piłki nożnej :).

urodziny-pilkarskie-13

urodziny-pilkarskie-10

urodziny-pilkarskie-14

Piłkarskie urodziny – jak przygotować

Czego potrzebujemy, żeby przygotować takie ogrodowe przyjęcie?

 1. DUUUŻO zapału – nie oszukujmy się, przyjęcie samo się nie zrobi ;); przygotowanie takiego stołu to przynajmniej kilka godzin naszego zaangażowania (nie chcę Was straszyć, że – jeżeli samodzielnie będziecie przygotowywać projekt graficzny – to nawet i dłużej ;))
 2. Samodzielnie przygotowany lub kupiony projekt graficzny (pikery do wbicia w ciasteczka, “opaski” do butelek i pojemników, grafiki do ramek, girlandy – piłkowe (takie jak np na bramce poniżej) oraz proporczykowe – nad stół)
 3. miseczki, naczynia, buteleczki, dyspenser na napoje (kolorki zieleń, biel, czerwień)
 4. jednorazowe talerzyki, słomki, serwetki, kubeczki – oczywiście dobrane kolorystycznie
 5. sztuczna trawa – obojętne jakiej wielkości, u nas zajęła tylko część stołu – głównie tą pod bramką piłkarską
 6. bramka piłkarska
 7. balony
 8. duże arkusze zielonego papieru kolorowego – na wycięcie trawy (na obramowanie dookoła stołu i na poszczególnych naczyniach)
 9. SŁODKOŚCI i NAPOJE – dopasowane kolorystycznie
 10. dobry humor na całą imprezę 😉

urodziny-pilkarskie-8jpg

Trzymam kciuki za Wasze przyjęcia ogrodowe 🙂 Piłkarskie i wszystkie inne.

A skoro mowa o innych stylach słodkich stołów urodzinowych. Zerknijcie tutaj … Jeżeli Wasze Dziecko nie pała miłością do piłki nożnej, to może lubi bohaterów bajki Pingwiny z Madagaskaru lub uwielbia np. jednorożce?

Kliknij poniżej i zobacz moje pozostałe dekoracje urodzinowe,  urodzinowe zabawy i słodkie stoły, jakie do tej pory udało mi się przygotować :):

Gotowe dekoracje

A po gotowe dekoracje na piłkarskie urodziny – takie z personalizacją, czyli imieniem Twojego dziecka, jego wiekiem i wszystkimi innymi informacjami, zapraszam na stronę mojego sklepu: – klik

bookbookowe słówka: urodziny piłka nożna, piłkarskie urodziny, urodziny dla fana piłki nożnej, pomysł na urodziny dla chłopca, słodki stół w stylu piłkarskim, prezent dla fana piłki nożnej, piłkarskie urodziny atrakcje, piłkarskie urodziny pomysły, animacje piłkarskie urodziny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *