Organizer na biurko ucznia – czemu nie zrobić go samemu :)?

Categories DIY

Jak zrobić organizer na biurko

Organizer na biurko ucznia

Rok szkolny trwa już w najlepsze. Na tyle dobrze się rozkręcił, że pewnie ani Wy, ani Wasze dzieci nie pamiętacie, jak to na samym początku września wszystko mieliście takie piękne, takie nowe i takie … poukładane ;). Tak więc dla tych, którym na biurko zakradł się bałagan, mamy dziś propozycję by zrobić swój własny, dopasowany do swoich potrzeb ORGANIZER NA BIURKO :). Szczególnie pożądany dla dzieci o alternatywnym spojrzeniu na pojęcie „porządku” w pokoju 🙂

Jak pewnie niektórzy z Was wiedzą, piszemy razem z Inką do Dwumiesięcznika „Kosmos” – Magazyn dla Dziewczynek. To właśnie w ramach tej współpracy powstał nasz organizer na biurko :). Popatrzcie sami, jak wyszedł, a po szczegółową instrukcję, jak taki samodzielnie wykonać,  zapraszamy Was do Magazynu.

Nasz jest już zapełniony, fajnie się prezentuje i rewelacyjnie sprawdza do trzymania porządku na biurku Córci.

Jak zrobić organizer na biurko dla dzieci

W sklepach z  dodatkami do domu znajdziecie różne gotowe organizery na biurko. Zachęcają kolorami i wzorami. Ale wiecie co? Taki zrobiony samemu może być równie przydatny i ładny, a do tego mega oryginalny! Ponadto Wasze dziecko wie najlepiej, jakie przegródki i w jakich ilościach sprawdzą się na jego biurku – i właśnie pod te osobiste upodobania możecie wykonać swój własny przybornik :). Oraz – co w sumie też może się liczyć – możecie go pomalować w takie kolory, jakie lubicie :).

Nasz organizer na biurko w całości został zrobiony z tektury – z kawałków znalezionych w domu. Jeżeli będziecie chcieli wykonać z dzieckiem podobny – zbierajcie przez jakiś czas środki rolek po papierze toaletowym oraz tekturowe pudełka (po butach lub z przesyłek):

Na zdjęciu nasz kolorowy organizer na biurko z szufladami, pojemniczkami i przegródkami:

Spodobał Ci się nasz wpis? Zerknij w takim razie tutaj, by  zobaczyć, jak upamiętniamy nasze początki ROKU SZKOLNEGO 🙂 oraz tutaj, jeżeli chcesz poznać nasze inne pomysły na około szkolne DIY.

A może chcielibyście, aby nad tak samodzielnie wykonanym przybornikiem zawisł fajny szkolny plakat z alfabetem (niekoniecznie do nauki liter, a dla zaakcentowania roku szkolnego i pokoju ucznia :))?

Jeżeli tak – zapraszam do tego wpisu; są w nim 2 wersje kolorystyczne i plakat alfabet do pobrania.

 

bookbookowe słówka: przybornik na biurko, organizer na biurko, jak zrobić organizer z rolek po papierze, organizer na biurko zrób to sam, jak zrobić przybornik na biurko, przybornik na biurko diy.

2 thoughts on “Organizer na biurko ucznia – czemu nie zrobić go samemu :)?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *